BPR A. Donici » Ateliere » Atelier profesional
20-06-2013, 10:06

Atelier profesional

Categoria: Ateliere

Azi, 20 iunie 2013, in incinta BPR „A. Donici” in cadrul atelierului profesional pentru bibliotecarii din raionul Orhei a fost diseminata informatia referitor la vizita de studiu si documentare in Romania a sefului Sectiei Cultura Orhei Gh. Guriuc. Lidia Sitaru, director BPR „A. Donici”, a relatat despre subiectele abordate in cadrul Atelierului de Advocacy, organizat de programul Novateca in perioada 18-19 iunie 2013.

Atelier profesional

Tag-uri pentru acest articol: iunie, cadrul, Orhei, Donici”, director, relatat, Sitaru, perioada, Guriuc, Lidia, despre, abordate, programul, Novateca, organizat, Advocacy, Cultura, Atelierului, subiectele, Romania