BPR A. Donici » Activitati » Activitate continua
30-01-2014, 13:44

Activitate continua

Categoria: Activitati

In ultima joi a lunii la BPR „A. Donici” este zi de curatenie. Bibliotecarii impreuna cu personalul tehnic sterg praful, uda florile, scutura covoarele in zapada, fac tot confortul pentru utilizatorii nostri sa se simta ca „acasa”. Cu toate acestea activitatea bibliotecii continua. in sala de lectura se desfasoara seminarul „Instruirea angajarii in cimpul muncii a asistentilor medicali cetateni al RM in Germania”.

Activitate continua

Tag-uri pentru acest articol: continua, lectura, desfasoara, bibliotecii, activitatea, „acasa”, toate, acestea, seminarul, „Instruirea, medicali, cetateni, Germania”, asistentilor, muncii, angajarii, cimpul, simta, nostri, impreuna